Προσφορές για Εκδρομή στη Θεσσαλονίκη

Οι προσφορές που κατατέθηκαν στο σχολείο σφραγισμένες ήταν 5 στο σύνολο και αναλυτικά έχουν ως εξής:

1. Connection Travel: ξενοδοχεία κατηγορίας De Lux (5*) 189?/ άτομο, Α’ κατηγορίας (4*) 169?/άτομο και Β’ κατηγορίας (3*) 149?/άτομο. Στην τιμή περιλαμβάνεται και ημιδιατροφή. Η Πιθανή μετακίνηση με τρένο επιβαρύνεται με 10?/άτομο. Προσφέρονται επίσης δύο (2) δωρεάν εισιτήρια για μαθητές.

2. Another tour: Athina Palace (4*) 170?/άτομο και Capsis Hotel (4*) 195?/άτομο. Στην τιμή περιλαμβάνεται και ημιδιατροφή. Πιθανή μετακίνηση με τρένο επιβαρύνεται με 20?/άτομο.

3. Travel City : Kornilios Palace (4*) 170?/άτομο και Tobacco Hotel (4*) 180/άτομο. Στην τιμή περιλαμβάνεται και ημιδιατροφή. Πιθανή μετακίνηση με τρένο επιβαρύνεται με 10?/άτομο.

4. Our Travel : Kornilios Palace (4*) 165*/άτομο, Panorama Hotel (4*) 195?/άτομο και The Met Hotel (5*) De Lux 225?/άτομο. Στις τιμές περιλαμβάνεται και ημιδιατροφή. Η μετακίνηση με τρένο επιβαρύνεται με 15?/άτομο. Επιπλέον προσφορές – παροχές του γραφείου : α) δύο (2) δωρεάν συμμετοχές οικονομικά αδύναμων μαθητών β) δύο (2) ανοικτά αεροπορικά εισιτήρια Θεσσαλονίκη – Αθήνα για έκτακτη ανάγκη γ) ένα τριήμερο ταξίδι για δύο (2) άτομα στο Montana Hotel Spa (5*) στο Καρπενήσι.

5. Vlassopoulos Travel :  Porto Palace (5*) 187?/άτομο, Capsis Hotel (4*) 169?/άτομο, Philippion Hotel (4*) 155?/άτομο, Kornilios Hotel (4*) 136?/άτομο, Vergina Hotel (3*) 149?/άτομο, Alexndros Hotel (3*) 131 ?/άτομο. Στην τιμή περιλαμβάνεται και ημιδιατροφή. Το τρένο επιβαρύνεται με 8?/άτομο. Επιπλέον παροχές του πρεκτορείου α) αεροπορικά εισιτήρια για επείγον μεταφορά μαθητή απο Θεσσαλονίκη – Αθήνα, έκπτωση 50% σε μία βραδινή έξοδο, τριήμερο ταξίδι δύο ατόμων στο Πήλιο για τη λαχειοφόρο αγορά του σχολείου, δωρεάν συμμετοχή ενός μαθητή.

αποφάσισε

την ανάθεση για την πραγματοποίηση της πενθήμερης εκδρομής στη Θεσσαλονίκη στο “Vlassopoulos Travel” στο Kornilios Hotel με 136?/άτομο.

Η Επιτροπή αποτελείται από:

την Διευθύντρια

την Υποδιευθύντρια

τον Υπεύθυνο Καθηγητή

τον Εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

και την Αντιπροσωπεία των Μαθητών

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Εκδρομές. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.