Ευχαριστίες

Ευχαριστούμε θερμότατα τον κ. Θεοδωράκο  Αναστάσιο  για τη φροντίδα που δείχνει αδιάλειπτα προς το σχολείο μας, αφότου ανέλαβε τα καθήκοντά του ως Αντιδήμαρχος Παιδείας στο δήμο Περιστερίου. Πρόσφατα συνέβαλε καθοριστικά στην αντικατάσταση του λέβητα θέρμανσης, δίνοντας ο ίδιος το παρόν στην επίβλεψη και στο συντονισμό των εργασιών του αρμόδιου συνεργείου από τις 05/01/2015. Ακόμα ευχαριστούμε θερμά και όλους τους τεχνικούς που δούλεψαν σκληρά και αδιάκοπα, προκειμένου να ολοκληρωθούν οι εργασίες.

Επίσης μας τίμησε ιδιαίτερα η παρουσία του στο σχολείο μας σήμερα, στις 08/01/2015,  με το ξεκίνημα των μαθημάτων .

Με απεριόριστη εκτίμηση,

Η Διευθύντρια                                                O σύλλογος διδασκόντων

E. Ξάνθου

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.